Na základe súhlasu vás môžu kontaktovať spoločnosti skupiny Philips s reklamnými informáciami prostredníctvom e-mailu, SMS a iných digitálnych kanálov, ako napríklad mobilných aplikácií a sociálnych médií. Na to, aby sme mohli prispôsobiť komunikáciu vašim preferenciám a správaniu a zabezpečiť tak najlepšiu osobnú skúsenosť, budeme musieť analyzovať a kombinovať vaše osobné údaje.
Tieto údaje môžu zahŕňať:Údaje, ktoré nám poskytnete
Údaje, ktoré chcete s nami aktívne zdieľať, ako napríklad: meno, dátum narodenia alebo vek, e-mailová adresa, poštová adresa, krajina, pohlavie, telefónne číslo, profil na sociálnej sieti.Údaje, ktoré sme získali na základe vašej interakcie so spoločnosťou Philips.
Údaje o vašich interakciách a používaní digitálnych kanálov spoločnosti Philips, ako napríklad sociálnych médií, webových lokalít, e-mailov, aplikácií a pripojených produktov. Tieto údaje môžu obsahovať: adresu IP, súbory „cookie“, informácie o zariadení, konverzácie, na ktoré ste klikli, údaje o polohe a webové lokality, ktoré ste navštívili.Spoločnosť Philips vám umožní váš súhlas kedykoľvek zrušiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si vyhlásenie spoločnosti Philips o Používaní osobných údajov a súborov cookie.

philips

Promo akcia skončila.Už nehľadajte ďalej. Teraz môžete mať doma ten pravý Philips Ambilight TV série The One so skvelým zvukom so soundbarom série 6, 7 alebo 8, a my Vám vrátime až 200 EUR späť.

AKO ZÍSKAŤ PENIAZE SPÄŤ:

1. Zaregistrujte svoj nákup vyplnením formulára nižšie najneskôr do 10 dní od dátumu zakúpenia produktov. Uveďte všetky potrebné údaje a predložte požadované doklady.
(Jeden zákazník si môže uplatniť cashback maximálne na jeden nákup na jednom doklade o kúpe a len na jeden zakúpený set výrobkov pri každom nákupe.)
2. Pre zaevidovanie registrácie kliknite na Odoslať. Ihneď po úspešnej registrácii obdržíte potvrdzovací e-mail.
3. Po predložení všetkých potrebných podkladov a kontrole nákupu obdržíte potvrdzovací e-mail o schválení registrácie. Ak registrácia nebude spĺňať podmienky na vyplatenie, ozveme sa vám.
4. Získajte cashback - Ak bude registrácia schválená, zašleme vám príslušnú čiastku do výšky maximálne 200 EUR (podľa typu zakúpeného soundbaru) na bankový účet uvedený v registrácii (venujte prosím zvýšenú pozornosť správnosti vami zadaných údajov pri registrácii), najneskôr do 30 dní od platnej registrácie.

Pre viac informácií si prečítajte Podmienky akcie.