Na základe súhlasu vás môžu kontaktovať spoločnosti skupiny Philips s reklamnými informáciami prostredníctvom e-mailu, SMS a iných digitálnych kanálov, ako napríklad mobilných aplikácií a sociálnych médií. Na to, aby sme mohli prispôsobiť komunikáciu vašim preferenciám a správaniu a zabezpečiť tak najlepšiu osobnú skúsenosť, budeme musieť analyzovať a kombinovať vaše osobné údaje.
Tieto údaje môžu zahŕňať:Údaje, ktoré nám poskytnete
Údaje, ktoré chcete s nami aktívne zdieľať, ako napríklad: meno, dátum narodenia alebo vek, e-mailová adresa, poštová adresa, krajina, pohlavie, telefónne číslo, profil na sociálnej sieti.Údaje, ktoré sme získali na základe vašej interakcie so spoločnosťou Philips.
Údaje o vašich interakciách a používaní digitálnych kanálov spoločnosti Philips, ako napríklad sociálnych médií, webových lokalít, e-mailov, aplikácií a pripojených produktov. Tieto údaje môžu obsahovať: adresu IP, súbory „cookie“, informácie o zariadení, konverzácie, na ktoré ste klikli, údaje o polohe a webové lokality, ktoré ste navštívili.Spoločnosť Philips vám umožní váš súhlas kedykoľvek zrušiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si vyhlásenie spoločnosti Philips o Používaní osobných údajov a súborov cookie.

philips

Už nehľadajte ďalej. Teraz môžete mať doma ten pravý Philips Ambilight TV série The One so skvelým zvukom so soundbarom série 6, 7 alebo 8, a my Vám vrátime až 200 EUR späť.

AKO ZÍSKAŤ PENIAZE SPÄŤ:

1. Zaregistrujte svoj nákup vyplnením formulára nižšie najneskôr do 10 dní od dátumu zakúpenia produktov. Uveďte všetky potrebné údaje a predložte požadované doklady.
(Jeden zákazník si môže uplatniť cashback maximálne na jeden nákup na jednom doklade o kúpe a len na jeden zakúpený set výrobkov pri každom nákupe.)
2. Pre zaevidovanie registrácie kliknite na Odoslať. Ihneď po úspešnej registrácii obdržíte potvrdzovací e-mail.
3. Po predložení všetkých potrebných podkladov a kontrole nákupu obdržíte potvrdzovací e-mail o schválení registrácie. Ak registrácia nebude spĺňať podmienky na vyplatenie, ozveme sa vám.
4. Získajte cashback - Ak bude registrácia schválená, zašleme vám príslušnú čiastku do výšky maximálne 200 EUR (podľa typu zakúpeného soundbaru) na bankový účet uvedený v registrácii (venujte prosím zvýšenú pozornosť správnosti vami zadaných údajov pri registrácii), najneskôr do 30 dní od platnej registrácie.

Pre viac informácií si prečítajte Podmienky akcie.


Registrácia do akcie
Kontaktné údajeČíslo účtu pre zaslanie peňazí