Na základe súhlasu vás môžu kontaktovať spoločnosti skupiny Philips s reklamnými informáciami prostredníctvom e-mailu, SMS a iných digitálnych kanálov, ako napríklad mobilných aplikácií a sociálnych médií. Na to, aby sme mohli prispôsobiť komunikáciu vašim preferenciám a správaniu a zabezpečiť tak najlepšiu osobnú skúsenosť, budeme musieť analyzovať a kombinovať vaše osobné údaje.
Tieto údaje môžu zahŕňať:Údaje, ktoré nám poskytnete
Údaje, ktoré chcete s nami aktívne zdieľať, ako napríklad: meno, dátum narodenia alebo vek, e-mailová adresa, poštová adresa, krajina, pohlavie, telefónne číslo, profil na sociálnej sieti.Údaje, ktoré sme získali na základe vašej interakcie so spoločnosťou Philips.
Údaje o vašich interakciách a používaní digitálnych kanálov spoločnosti Philips, ako napríklad sociálnych médií, webových lokalít, e-mailov, aplikácií a pripojených produktov. Tieto údaje môžu obsahovať: adresu IP, súbory „cookie“, informácie o zariadení, konverzácie, na ktoré ste klikli, údaje o polohe a webové lokality, ktoré ste navštívili.Spoločnosť Philips vám umožní váš súhlas kedykoľvek zrušiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si vyhlásenie spoločnosti Philips o Používaní osobných údajov a súborov cookie.

philips

Promo akcia skončila.Kúpte si jedinečnú Ambilight TV a vyberte si k nej peniaze späť alebo soundbar zadarmo. Rozhodnutie je len na Vás. K novej modelovej rade  série The One si môžete vybrať cashback 100 Eur alebo soundbar TAB6405 zadarmo. K novým modelom OLED818 zas máte na výber cashback 200 Eur alebo soundbar TAB8905 zadarmo.
Rozhodnite sa pre správnu voľbu pri pozeraní Ambilight TV sami.

Táto akcia je platná pre výrobky zakúpene u vybraných predajcov na území Slovenskej republiky v období od 12.6.2023 do 13.8.2023.

Vyberte si možnosť získania peňazí späť – Cashback

AKO ZÍSKAŤ PENIAZE SPÄŤ:

1. Zaregistrujte svoj nákup vyplnením formulára nižšie najneskôr do 10 dní od dátumu zakúpenia produktu. Uveďte všetky potrebné údaje a predložte požadované doklady.
(Jeden zákazník si môže uplatniť cashback maximálne na jeden nákup.)
2. Pre zaevidovanie registrácie kliknite na Odoslať. Ihneď po úspešnej registrácii obdržíte potvrdzovací e-mail.
3. Po predložení všetkých potrebných podkladov a kontrole nákupu obdržíte potvrdzovací e-mail o schválení registrácie. Ak registrácia nebude spĺňať podmienky na vyplatenie, ozveme sa vám.
4. Získajte cashback - Ak bude registrácia schválená, zašleme vám 100 alebo 200 Eur na bankový účet uvedený v registrácii (venujte prosím zvýšenú pozornosť správnosti vami zadaných údajov pri registrácii), najneskôr do 30 dní od platnej registrácie.

Alebo si vyberte soundbar k TV zadarmo

AKO ZÍSKAŤ SOUNDBAR ZADARMO:

1. Zaregistrujte svoj nákup akciového televízora vyplnením formulára nižšie najneskôr do 10 dní od dátumu zakúpenia produktu. Uveďte všetky potrebné údaje a predložte požadované doklady.
(Jeden zákazník si môže uplatniť soundbar zadarmo maximálne na jeden nákup.)
2. Pre zaevidovanie registrácie kliknite na Odoslať. Ihneď po úspešnej registrácii obdržíte potvrdzovací e-mail.
3. Po predložení všetkých potrebných podkladov a kontrole nákupu obdržíte potvrdzovací e-mail o schválení registrácie. Ak registrácia nebude spĺňať podmienky na vyplatenie, ozveme sa Vám.
4. Získajte soundbar zadarmo - Ak bude registrácia schválená, zašleme Vám Philips TAB6405 alebo Philips TAB8905 (podľa typu zakúpeného výrobku) na kontaktnú adresu uvedenú v registrácii (venujte prosím zvýšenú pozornosť správnosti Vami zadaných údajov pri registrácii), najneskôr do 30 dní od platnej registrácie.

Pre viac informácií si prečítajte Podmienky akcie.