Na základe súhlasu vás môžu kontaktovať spoločnosti skupiny Philips s reklamnými informáciami prostredníctvom e-mailu, SMS a iných digitálnych kanálov, ako napríklad mobilných aplikácií a sociálnych médií. Na to, aby sme mohli prispôsobiť komunikáciu vašim preferenciám a správaniu a zabezpečiť tak najlepšiu osobnú skúsenosť, budeme musieť analyzovať a kombinovať vaše osobné údaje.
Tieto údaje môžu zahŕňať:Údaje, ktoré nám poskytnete
Údaje, ktoré chcete s nami aktívne zdieľať, ako napríklad: meno, dátum narodenia alebo vek, e-mailová adresa, poštová adresa, krajina, pohlavie, telefónne číslo, profil na sociálnej sieti.Údaje, ktoré sme získali na základe vašej interakcie so spoločnosťou Philips.
Údaje o vašich interakciách a používaní digitálnych kanálov spoločnosti Philips, ako napríklad sociálnych médií, webových lokalít, e-mailov, aplikácií a pripojených produktov. Tieto údaje môžu obsahovať: adresu IP, súbory „cookie“, informácie o zariadení, konverzácie, na ktoré ste klikli, údaje o polohe a webové lokality, ktoré ste navštívili.Spoločnosť Philips vám umožní váš súhlas kedykoľvek zrušiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si vyhlásenie spoločnosti Philips o Používaní osobných údajov a súborov cookie.

philips

Zažite šampionát vo veľkom štýle priamo doma a doprajte si burácajúci zvuk ako na štadióne.
S nákupom vybraných Philips Ambilight TV môžete získať zľavu na soundbar Philips TAB8507 až do výšky 339€, podľa veľkosti uhlopriečky zakúpeného televízora. Čím väčšiu TV si so soundbarom zakúpite, tým väčšiu zľavu na soundbar môžete získať.
 
Táto akcia je platná pre výrobky zakúpene u vybraných predajcov na území Slovenskej republiky v období od 1.4.2024 do 14.7.2024.
 
AKO ZÍSKAŤ PENIAZE SPÄŤ:

1. Zaregistrujte svoj nákup vyplnením formulára nižšie najneskôr do 14 dní od dátumu zakúpenia soundbaru TAB8507. Uveďte všetky potrebné údaje a predložte požadované doklady.
2. Pre zaevidovanie registrácie kliknite na Odoslať. Ihneď po úspešnej registrácii obdržíte potvrdzovací e-mail.
3. Ihneď, najneskôr však do 5 pracovných dní po predložení všetkých potrebných podkladov a kontrole nákupu obdržíte potvrdzovací e-mail o schválení registrácie. Ak registrácia nebude spĺňať podmienky na vyplatenie, ozveme sa vám.
4. Získajte cashback - Ak bude registrácia schválená, zašleme príslušnú čiastku, podľa výšky zľavy (podľa veľkosti uhlopriečky zakúpenej Ambilight TV) z nákupnej ceny soundbaru uvedenej na nákupnom doklade, na bankový účet uvedený pri registrácii (venujte prosím zvýšenú pozornosť správnosti vami zadaných údajov pri registrácii), najneskôr do 30 dní od platnej registrácie.

Pre viac informácií si prečítajte Podmienky akcie.
Usporiadateľ alebo organizátor si vyhradzuje právo kedykoľvek pravidlá tejto akcie zmeniť, a to bez predchádzajúceho oznámenia.
Viac informácií a úplné a aktuálne znenie pravidiel akcie bude po dobu konania akcie k dispozícii na webovej stránke www.philips.sk/ambilight-a-soundbar-cashback.
 


Registrácia do akcie


Kontaktné údajeČíslo účtu pre zaslanie peňazí