Na základe súhlasu vás môžu kontaktovať spoločnosti skupiny Philips s reklamnými informáciami prostredníctvom e-mailu, SMS a iných digitálnych kanálov, ako napríklad mobilných aplikácií a sociálnych médií. Na to, aby sme mohli prispôsobiť komunikáciu vašim preferenciám a správaniu a zabezpečiť tak najlepšiu osobnú skúsenosť, budeme musieť analyzovať a kombinovať vaše osobné údaje.
Tieto údaje môžu zahŕňať:Údaje, ktoré nám poskytnete
Údaje, ktoré chcete s nami aktívne zdieľať, ako napríklad: meno, dátum narodenia alebo vek, e-mailová adresa, poštová adresa, krajina, pohlavie, telefónne číslo, profil na sociálnej sieti.Údaje, ktoré sme získali na základe vašej interakcie so spoločnosťou Philips.
Údaje o vašich interakciách a používaní digitálnych kanálov spoločnosti Philips, ako napríklad sociálnych médií, webových lokalít, e-mailov, aplikácií a pripojených produktov. Tieto údaje môžu obsahovať: adresu IP, súbory „cookie“, informácie o zariadení, konverzácie, na ktoré ste klikli, údaje o polohe a webové lokality, ktoré ste navštívili.Spoločnosť Philips vám umožní váš súhlas kedykoľvek zrušiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si vyhlásenie spoločnosti Philips o Používaní osobných údajov a Používania súborov cookie.

philips

Promo akcia skončila.Nový televízor Philips s funkciou Ambilight si teraz môžete vyskúšať až na 30 dní v pohodlí domova úplne zadarmo.
Ak nebudete s funkciou Ambilight počas skúšobnej doby spokojní, môžete nám ho bez udania dôvodu vrátiť späť.
Akcia platí pre výrobky zakúpené u vybraných predajcov na Slovensku v období od 1.8.2022 do 30.9.2022.
Výrobok je možné vrátiť najneskôr do 30 dní od jeho zakúpenia. Pre viac informácií si prečítajte Podmienky akcie.

Postup ako vrátiť Ambilight TV:
(registráciu vypĺňajte len v prípade, ak chcete TV vrátiť späť)

1. Vyplňte formulár nižšie.
2. Po vyplnení formulára kliknite na tlačidlo "Odoslať".
3. Po registrácii obdržíte potvrdzovací e-mail na Vami zadanú elektronickú adresu.
4. Po kontrole údajov a predložených dokladov Vám zašleme unikátny kód.
5. Televízor je potrebne vrátiť predajcovi spolu s unikátnym kódom bezodkladne. (Výrobok musí byť predajcovi vrátený nepoškodený a v kompletnom balení podľa ním stanovených podmienok pre vrátenie tovaru - o presných podmienkach pre vrátenie tovaru sa prosím informujte u svojho predajcu).