Na základe súhlasu vás môžu kontaktovať spoločnosti skupiny Philips s reklamnými informáciami prostredníctvom e-mailu, SMS a iných digitálnych kanálov, ako napríklad mobilných aplikácií a sociálnych médií. Na to, aby sme mohli prispôsobiť komunikáciu vašim preferenciám a správaniu a zabezpečiť tak najlepšiu osobnú skúsenosť, budeme musieť analyzovať a kombinovať vaše osobné údaje.
Tieto údaje môžu zahŕňať:Údaje, ktoré nám poskytnete
Údaje, ktoré chcete s nami aktívne zdieľať, ako napríklad: meno, dátum narodenia alebo vek, e-mailová adresa, poštová adresa, krajina, pohlavie, telefónne číslo, profil na sociálnej sieti.Údaje, ktoré sme získali na základe vašej interakcie so spoločnosťou Philips.
Údaje o vašich interakciách a používaní digitálnych kanálov spoločnosti Philips, ako napríklad sociálnych médií, webových lokalít, e-mailov, aplikácií a pripojených produktov. Tieto údaje môžu obsahovať: adresu IP, súbory „cookie“, informácie o zariadení, konverzácie, na ktoré ste klikli, údaje o polohe a webové lokality, ktoré ste navštívili.Spoločnosť Philips vám umožní váš súhlas kedykoľvek zrušiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si vyhlásenie spoločnosti Philips o Používaní osobných údajov a súborov cookie.

philips

Promo akcia skončila.Vyskúšajte Ambilight TV alebo soundbar Philips až na 30 dní v pohodlí domova úplne zadarmo a zamilujte si nové zážitky. Ak nebudete spokojní, môžete nám výrobok vrátiť späť. Akcia platí pre výrobky zakúpené u vybraných predajcov na Slovensku v období od 14.8.2023 do 31.10.2023.

Výrobok je možné vrátiť najneskôr do 30 dní od jeho zakúpenia. Pre viac informácií si prečítajte Podmienky akcie.

Postup ako vrátiť Ambilight TV alebo soundbar Philips:
(registráciu vypĺňajte len v prípade, ak chcete TV alebo soundbar vrátiť späť)

1. Vyplňte formulár nižšie.
2. Po vyplnení formulára kliknite na tlačidlo "Odoslať".
3. Po registrácii obdržíte potvrdzovací e-mail na Vami zadanú elektronickú adresu.
4. Po kontrole údajov a predložených dokladov Vám zašleme unikátny kód.
5. Televízor alebo soundbar je potrebné bezodkladne vrátiť späť predajcovi spolu s unikátnym kódom.
(Výrobok musí byť predajcovi vrátený nepoškodený a v kompletnom balení podľa ním stanovených podmienok pre vrátenie tovaru - o presných podmienkach pre vrátenie tovaru sa prosím informujte u svojho predajcu).