Na základe súhlasu vás môžu kontaktovať spoločnosti skupiny Philips s reklamnými informáciami prostredníctvom e-mailu, SMS a iných digitálnych kanálov, ako napríklad mobilných aplikácií a sociálnych médií. Na to, aby sme mohli prispôsobiť komunikáciu vašim preferenciám a správaniu a zabezpečiť tak najlepšiu osobnú skúsenosť, budeme musieť analyzovať a kombinovať vaše osobné údaje.
Tieto údaje môžu zahŕňať:Údaje, ktoré nám poskytnete
Údaje, ktoré chcete s nami aktívne zdieľať, ako napríklad: meno, dátum narodenia alebo vek, e-mailová adresa, poštová adresa, krajina, pohlavie, telefónne číslo, profil na sociálnej sieti.Údaje, ktoré sme získali na základe vašej interakcie so spoločnosťou Philips.
Údaje o vašich interakciách a používaní digitálnych kanálov spoločnosti Philips, ako napríklad sociálnych médií, webových lokalít, e-mailov, aplikácií a pripojených produktov. Tieto údaje môžu obsahovať: adresu IP, súbory „cookie“, informácie o zariadení, konverzácie, na ktoré ste klikli, údaje o polohe a webové lokality, ktoré ste navštívili.Spoločnosť Philips vám umožní váš súhlas kedykoľvek zrušiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si vyhlásenie spoločnosti Philips o Používaní osobných údajov a súborov cookie.

philips

Promo akcia skončila.Už nehľadajte ďalej. Užívajte si obľúbené televízne programy s Magio GO na 30 dní zadarmo od Telekomu pri kúpe akéhokoľvek Android televízora Philips s Ambilight TV a spríjemnite si doma chvíle s rodinou a priateľmi s neopakovateľnou atmosférou už dnes.

AKO ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KUPÓN:

1. Zakúpte si akýkoľvek Android televízor Philips s Ambilight TV z našej akciovej ponuky (výrobky zaradené do akcie sú uvedené v podmienkach akcie).
2. Zaregistrujte svoj nákup vyplnením formulára nižšie najneskôr do 10 dní od dátumu zakúpenia TV. Uveďte všetky potrebné údaje a predložte požadované doklady.
3. Pre zaevidovanie registrácie kliknite na Odoslať.
4. Po úspešnej registrácii obdržíte potvrdzovací e-mail a zľavový kupón na aktiváciu služby Magio GO na 30 dní zadarmo.

Pre viac informácií si prečítajte Podmienky akcie.