Na základe súhlasu vás môžu kontaktovať spoločnosti skupiny Philips s reklamnými informáciami prostredníctvom e-mailu, SMS a iných digitálnych kanálov, ako napríklad mobilných aplikácií a sociálnych médií. Na to, aby sme mohli prispôsobiť komunikáciu vašim preferenciám a správaniu a zabezpečiť tak najlepšiu osobnú skúsenosť, budeme musieť analyzovať a kombinovať vaše osobné údaje.
Tieto údaje môžu zahŕňať:Údaje, ktoré nám poskytnete
Údaje, ktoré chcete s nami aktívne zdieľať, ako napríklad: meno, dátum narodenia alebo vek, e-mailová adresa, poštová adresa, krajina, pohlavie, telefónne číslo, profil na sociálnej sieti.Údaje, ktoré sme získali na základe vašej interakcie so spoločnosťou Philips.
Údaje o vašich interakciách a používaní digitálnych kanálov spoločnosti Philips, ako napríklad sociálnych médií, webových lokalít, e-mailov, aplikácií a pripojených produktov. Tieto údaje môžu obsahovať: adresu IP, súbory „cookie“, informácie o zariadení, konverzácie, na ktoré ste klikli, údaje o polohe a webové lokality, ktoré ste navštívili.Spoločnosť Philips vám umožní váš súhlas kedykoľvek zrušiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si vyhlásenie spoločnosti Philips o Používaní osobných údajov a súborov cookie.

philips

Promo akcia skončila.Vyskúšajte zvuk Philips a už vždy budete chieť len unikátne zážitky. Vyskúšaj soundbar na 30 dní zadarmo.
Kúpte si soundbar Philips ešte dnes a vyskúšajte skvelý zvuk priamo v pohodlí domova. Presvedčte sa na vlastné uši.
Ak so zážitkom nebudete spokojní, môžete nám ho vrátiť späť.

Jedinečná príležitosť. Teraz si môžete skvelý zvuk od Philips vypočuť v pohodlí domova. Kúpte si soundbar Philips od 1.9.2022 do 31.12.2022 alebo do vypredania zásob. Len teraz si môžete vyskúšať soundbar Philips až na 30 dní úplne zadarmo. Presvedčte sa na vlastné uši o dokonalom zvukovom zážitku. Ak so zážitkom nebudete spokojní, môžete nám výrobok vrátiť späť. Neváhajte a vyskúšajte zvuk Philips s našimi soundbarmi už dnes.

Postup ako vrátiť soundbar:
(registráciu vypĺňajte len v prípade, ak chcete soundbar vrátiť späť)

1. Kúpte soundbar
Vyberte si soundbar z akciových modelov uvedených v podmienkach akcie. Zakúpte výrobok u vybraných predajcov na Slovensku v období od 1.9.2022 do 31.12.2022.

2. Registrujte nákup
Ak so zážitkom nebudete spokojní, môžete nám výrobok vrátiť. Zaregistrujte svoj soundbar najneskôr do 30 dní od jeho nákupu na tejto stránke. Registráciu vykonajte len v prípade, ak chcete výrobok vrátiť.

3. Získajte kód
Po predložení všetkých potrebných dokladov a kontrole nákupu Vám bude zaslaný unikátny kód.

4. Vráťte výrobok
Predložte získaný kód predajcovi, spolu s výrobkom pri jeho vrátení. Výrobok musí byť predajcovi vrátený bezodkladne, nepoškodený a v kompletnom balení podľa ním stanovených podmienok pre vrátenie tovaru (o presných podmienkach pre vrátenie tovaru sa prosím informujte u svojho predajcu).

Pre viac informácií si prečítajte Podmienky akcie.