Na základe súhlasu vás môžu kontaktovať spoločnosti skupiny Philips s reklamnými informáciami prostredníctvom e-mailu, SMS a iných digitálnych kanálov, ako napríklad mobilných aplikácií a sociálnych médií. Na to, aby sme mohli prispôsobiť komunikáciu vašim preferenciám a správaniu a zabezpečiť tak najlepšiu osobnú skúsenosť, budeme musieť analyzovať a kombinovať vaše osobné údaje.
Tieto údaje môžu zahŕňať:Údaje, ktoré nám poskytnete
Údaje, ktoré chcete s nami aktívne zdieľať, ako napríklad: meno, dátum narodenia alebo vek, e-mailová adresa, poštová adresa, krajina, pohlavie, telefónne číslo, profil na sociálnej sieti.Údaje, ktoré sme získali na základe vašej interakcie so spoločnosťou Philips.
Údaje o vašich interakciách a používaní digitálnych kanálov spoločnosti Philips, ako napríklad sociálnych médií, webových lokalít, e-mailov, aplikácií a pripojených produktov. Tieto údaje môžu obsahovať: adresu IP, súbory „cookie“, informácie o zariadení, konverzácie, na ktoré ste klikli, údaje o polohe a webové lokality, ktoré ste navštívili.Spoločnosť Philips vám umožní váš súhlas kedykoľvek zrušiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si vyhlásenie spoločnosti Philips o Používaní osobných údajov a Používania súborov cookie.

philips

Promo akcia skončila.Oslnivé zážitky si odteraz môžete užívať aj po lete. Kúpte si v období od 1.8.2022 do 30.9.2022 alebo do vypredania zásob vybraný Ambilight TV Philips s uhlopriečkou 58" a viac a získajte späť cashback až do výšky 400 EUR.

AKO ZÍSKAŤ PENIAZE SPÄŤ:

1. Zakúpte si vybraný TV zaradený do akcie (zoznam produktov je uvedený na tejto stránke). Uchovajte si doklad o zaplatení.
2. Zaregistrujte svoj televízor najneskôr do 14 dní od jeho nákupu vyplenením registračného formulára nižšie. Uveďte všetky potrebné údaje a predložte požadované doklady.
3. Kliknite na tlačidlo "Odoslať" na konci formulára. Ihneď po registrácii obdržíte potvrdzovací e-mail.
4. Po kontrole údajov a nahratých dokladov vám príde e-mail o potvrdení alebo zamietnutí registrácie. Ak bude registrácia schválená, pošleme vám príslušnú čiastku na bankový účet uvedený pri registrácii nákupu (venujte prosím zvýšenú pozornosť správnosti vami zadaných údajov pri registrácii), najneskôr do 30 dní od platnej registrácie.

Jeden zákazník si môže uplatniť cashback len na jeden zakúpený výrobok. Ak zákazník výrobok vráti, je povinný bezodkladne vrátiť aj cashback čiastku.
Akcia platí pre výrobky zakúpené u vybraných predajcov na Slovensku počas trvania akcie.
Nákup je potrebné zaregistrovať najneskôr do 14 dní od zakúpenia TV.
Pre viac informácií si prosím prečítajte Podmienky akcie.