Na základe súhlasu vás môžu kontaktovať spoločnosti skupiny Philips s reklamnými informáciami prostredníctvom e-mailu, SMS a iných digitálnych kanálov, ako napríklad mobilných aplikácií a sociálnych médií. Na to, aby sme mohli prispôsobiť komunikáciu vašim preferenciám a správaniu a zabezpečiť tak najlepšiu osobnú skúsenosť, budeme musieť analyzovať a kombinovať vaše osobné údaje.
Tieto údaje môžu zahŕňať:Údaje, ktoré nám poskytnete
Údaje, ktoré chcete s nami aktívne zdieľať, ako napríklad: meno, dátum narodenia alebo vek, e-mailová adresa, poštová adresa, krajina, pohlavie, telefónne číslo, profil na sociálnej sieti.Údaje, ktoré sme získali na základe vašej interakcie so spoločnosťou Philips.
Údaje o vašich interakciách a používaní digitálnych kanálov spoločnosti Philips, ako napríklad sociálnych médií, webových lokalít, e-mailov, aplikácií a pripojených produktov. Tieto údaje môžu obsahovať: adresu IP, súbory „cookie“, informácie o zariadení, konverzácie, na ktoré ste klikli, údaje o polohe a webové lokality, ktoré ste navštívili.Spoločnosť Philips vám umožní váš súhlas kedykoľvek zrušiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si vyhlásenie spoločnosti Philips o Používaní osobných údajov a súborov cookie.

philips

Promo akcia skončila.Vyskúšajte skvelý WiFi zvuk s Ambilight a už vždy budete chieť len unikátne zážitky.
Kúpte si dva akciové WiFi reproduktory od 15.8.2022 do 31.10.2022 alebo do vypredania zásob a získajte za výrobok s nižšou cenou z Vášho nákupu cashback až do výšky 429 EUR.
Neváhajte a kúpte si svoje WiFi reproduktory Philips už dnes a získajte peniaze späť. Skvelá príležitosť zažiť dokonalý hudobný zážitok s podsvietením Ambilight.

AKO ZÍSKAŤ PENIAZE SPÄŤ:

1. Zakúpte si dva WiFi reproduktory z akciových modelov TAW6205, TAW6505 alebo TAW8506. Zakúpte si výrobky u vybraných predajcov na Slovensku v období od 15.8.2022 do 31.10.2022 alebo do vypredania zásob. (Predajcovia zapojení do akcie: Alza, Datart, NAY, Planeo Elektro)
2. Zaregistrujte svoj nákup vyplnením formulára nižšie najneskôr do 14 dní od dátumu zakúpenia produktov. Uveďte všetky potrebné údaje a predložte požadované doklady. (Jeden zákazník si môže uplatniť cashback maximálne na jeden nákup na jednom doklade o kúpe a len na jeden zakúpený výrobok pri každom nákupe.)
3. Pre zaevidovanie registrácie kliknite na Odoslať. Ihneď po úspešnej registrácii obdržíte potvrdzovací e-mail.
4. Po predložení všetkých potrebných podkladov a kontrole nákupu obdržíte potvrdzovací e-mail o schválení registrácie. Ak registrácia nebude spĺňať podmienky na vyplatenie, ozveme sa vám.
5. Získajte cashback - Ak bude registrácia schválená, zašleme vám príslušnú čiastku* na bankový účet uvedený v registrácii (venujte prosím zvýšenú pozornosť správnosti vami zadaných údajov pri registrácii), najneskôr do 30 dní od platnej registrácie.
*zákazníkovi budú vrátené peniaze za jeden lacnejší produkt v jeho nákupnej cene, maximálne však do výšky: TAW8506 až do 429 EUR; TAW6505 až do 314 EUR; TAW6205 až do 209 EUR.

Pre viac informácií si prečítajte Podmienky akcie.